develop own website
Prvé aj druhé kolá sú ukončené, ale realizácia tretieho kola musí počkať.

Do prvého kola súťaže v kybernetickej bezpečnosti za zapojilo veľa škol a študentov. Počet všetkých vyplnení testu presiahol číslo 1900. Je to pre nás všetkých povzbudzujúce a zároveň zaväzujúce. Všetkým súťažiacim, ktorí našli odvahu a chuť otestovať si svoje vedomosti ďakujeme a držíme palce do ďalšieho štúdia.
Druhé súťažné kolo bolo podstatne náročnejšie. Jeho úlohou bolo vybrať tých najlepších z prihlásených, a to sa podarilo. Veríme, že v ďalších ročníkoch sa zapojí ešte viac škôl a študentov, a že dobre umiestnených bude ešte viac. Vo finále chceme mať aj viac dievčat, čo sa zatiaľ úplne nepodarilo.  Anonymizované výsledky druhého kola sú dostupné v odkaze nižšie. 

Prosíme všetkých, ktorí sa do súťaže zapojili, a aj tých, ktorých táto súťaž zaujala, o zvýšenú trpezlivosť. V súvislosti s pandémiou koronavírusu sú všetky aktivity posunuté na neskoršie termíny. Veríme, že sa situácia zlepší a budeme môcť normálne pokračovať.

Dobré správy zostávajú: Najlepší piati slovenskí finalisti (vybratí z 20 najlepších študentov, ktorí postúpili z 2. kola) sa budú môcť  zúčastniť európskeho finále, ktoré sa bude konať na jeseň tohto roka vo Viedni. Finále slovenského ročníka súťaže (3. kolo), sa uskutoční v náhradnom termíne, pravdepodobne koncom leta 2020 v školiacich priestoroch spoločnosti ALEF Distribution SK. Partneri a spozori súťaže, napríklad DELL, sú stále pripravení pomôc a aj oceniť študentov.

Všetkým držíme palce, zostante zdraví a tešíme sa na stretnutie s najúspešnejšími v treťom finálovom kole!